Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Změna - nová energie - nový pocit

Při zaplétání copánků se snažím vědomě pracovat s energií - zdaleka nejde totiž "jen" o nový, originální účes. 

S novým účesem přichází změna - každý to zná, změna na hlavě působí jaksi i "dovnitř" hlavy.

Změna, která může přinést novou energii, nové naděje a přání, otevřít dveře do nového světa. Kdy se vám naposledy stalo, že si vás v tramvaji někdo se zalíbením prohlédl a nahlas pochválil ("vám to ale sluší")? S copánky jste viditelnější a mnohdy také ženštější. O zkušenostech žen s copánky čtěte ZDE.

koupani-s-copanky.jpg

Zaplést lze do copánků jakékoliv ozdoby-amulety, které vám budou přinášet lepší pocit a štěstí. Mušličky, drahé kameny, kovové ozdoby, zakončit copánek peříčkem, rolničkou..... fantazii se meze nekladou.

 Zaplést lze také třeba jen jeden "šamanský copánek" pro štěstí, nebo několik lemujících obličej či naopak skrytých pod vlastními vlasy na zádech..... (Foto ZDE.)

raila_new.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Časově méně náročné ale stále slušivé jsou pseudodredy - dnes se již dají koupit strojově udělané a jejich napletení je otázka dopoledne. Výhodou pseudodredů je mnohem snazší návrat k vlastním vlasům, než u dredů klasických. Vyzkoušíte si tedy "radikální" změnu s možností vrátit se k normálu. Rozpletení copánků i pseudodredů zvládnete sami doma.

katie.jpg